| SeDaN2000 a întrebat:

Salut unde gasesc si eu un host de samp gratuit? Vreau sa fac un server Populat si in timp vreau sa il fac cel mai tare server din Romania! Va Multumesc!

1 răspuns:
| Costy9991 a răspuns:

Nu ai cum sa faci asa ceva,daca vrei sa ai cel mai tare server de samp iti trebuie $, in primul rand nu exista host gratuit nu ai sa vezi laughing, chiar daca ar fi sa fie host gratis de samp nu ai avea serverul bine pus la punct adica ar merge lag, ar pica etc, trebuie sa ai un host bun ( de obicei cel mai scump e cel mai bun laughing )