| AlexDumitru17 a întrebat:

Unde pot duce balotii de paie din Farming Simulator 15 sa-i vand?

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

La un hambar sau ceva de genu https://www.youtube.com/watch?v=lXdfK4AI0Ok

| AlexDumitru17 explică (pentru Zangetsu):

Am gasit intr-un sfarsit laughing Mai am o intrebare laughing Am plantat porumb si am cumparat tot pentru a face siloz. L-am pus in remorci si l-am dus la "biogas plant", ca acolo imi indica sa duc silozul. L-am pus pe acolo pe jos dar nu primesc niciun ban.Ce trebuie sa fac sa primesc banii? Sau trebuie sa-l duc in alta parte?

2 răspunsuri:
| Stoica_Alexandru_1997 a răspuns:

Daca esti pe harta Bjornholm vezi ca e un balot pe harta ( simbol ) pe langa baza. Dai funda?