| RaMBoO a întrebat:

Salut,va rog eu frumos sa imi spuneti si mie codul de autentificare de la Sony vegas pro 10...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Codul de autentificare il cumperi si e valabil la o singura activare a programului. Nu merge sa activezi de ''n''ori programul cu acelasi cod. Foloseste un crack pentru activarea programului, asta functioneaza.
Bafta!

1 răspuns:
| RaMBoO explică:

Am incercat dar nu imi merge....cate crakuri am cautat dar nu au mers nici unul, poate ai tu sa imi dai un site de unde pot lua...