| antonio20021980 a întrebat:

Salut va rog frumos ajutati-ma si pe mine...deci..intru in MAFIA 2 imi intra in el se aude sonorul si nu face nimic dar daca dau de sageti sus jos se aude sunetul jocului dar se vede negru.,... ajutati-ma
Cine reuseste sa ma ajute are FUNDA

2 răspunsuri:
| Aidan a răspuns:

Apasa ALT+ENTER, sau incearca sa faci un update la placa video.

| antonio20021980 explică (pentru Aidan):

Pff...alte idei nu ai? pentru ca update am facut si tot la fel si alt + enter
ti am spus intra in el e imaginea neagra si dacaa dau de sageti merge...dar se vede negru ...se aude sonor tot