| Omi777 a întrebat:

Va rog ma puteti ajutahappy? Am descarcat metin 2 United si... cand dau la Metin2United ([AutoPatcher]) nu mi se deschide nu-mi da eroare nu-mi da nimic! ma puteti ajuta va rog? cine stie ce trebuie facut si a mai trecut prin asta sa ma ajute si pe minehappy! funditahappy la cel mai bun raspunswinking!

2 răspunsuri:
| ƒℓυχ a răspuns:

Trebuie sa descarci clientul FULL si dupa intri in patch astepti pana se incarca tot si ii dai pe start game... funda?

| ƒℓυχ a răspuns:

Uite alt raspuns mai folositor big grin
Ii dai run as administator
[click dreapta pe el (patcher)]
Si o sa iti mearga!
Hai da plsss o funda la raspuns ca doar eu am raspuns straight face

~Have FUN! ~