| Raicadorel a întrebat:

Va rog ma puteti ajuta? Am luat gta v piratat de pe net si... nu stiti cumva daca as putea juca online?(PS: am incercat RAGE multiplayer si nu imi place... gen nu ai ce face)Nu m-ati putea ajuta? !

Răspuns Câştigător
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

NU exista asa ceva,nu poti lua jocuri piratate si sa le poti juca la multiplayer! numai campania,atat! si daca e,in cel mai rau caz cum sunt unele Call of Duty mai vechi sau poate recente,sa poti juca la zombie cu boti sau la Cs-go,la fel nu mai cu boti (eu am jocul original,nepiratat si tot mai joc cu boti,e bun pentru antrenament). Deci pune mana si cumpara jocul original, daca e prea scump, mai asteapta cateva luni si le vei procura poate la jumate de pret. Ori daca nu, poti incerca pe Steam, sunt unele jocuri pe care le poti downloada si sunt free-to-play. Iti si recomand unul si anume Path of Exile, este un joc mai bun ca Diable 3 si il poti juca si la multiplayer avand in vedere ca e un joc pe moca, dar intai trebuie sa termini campania, ca sa poti sa ajungi la un level acceptabil pentru mp, ca altfel ti-o iei calumea de la ceilalti jucatori! Succes!