| Gabygheghi2001 a întrebat:

Va rog, ma puteti ajuta?
Am un laptop de 512 mb ram, 1.6 GHz, procesot Pentium III.
As vrea niste jocuri, in special horror si istoriece, de exemplu:
-Istorice >- Cu tema medieval (strategie si sa particip in lupte, de genul First Person Shooter); Cu tema Celui de-al Doilea Razboi Mondial (as vrea sa joc cu nazistii, dar merge orice)
-Horror >- Ce imi recomandati, ce e mai de groaza.
RASPLATA >- FUNDA SI VA MULTUMESC PENTRU AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| Anonymous744 a răspuns:

Sincer, pe un asa "PC" nu prea poti juca nimic, poti incerca la jocuri horror : Amnesia The Dark Decent ( incearca pe low ), sau poti juca jocurii horror in browser precum The Eye.
La categoria jocuri istoriece poti incerca CAll Of Duty 1, 2 ( nu stiu daca ti-ar merge dar incerca cu totul la low ).
Aici sunt jocuri istorice ( si cu nazisti ) dar sunt cam vechi, poate iti plac :
- Doom 1/2 (shooter )
- Quake Epsilion ( putin horror si shooter)
- Wolfensteein 3D / Castle (shooter si cu nazisti )
- Max Payne 2 ( shooter )
- Cry Of Fear ( horror )

FUNDA?

| Gabygheghi2001 explică (pentru Anonymous744):

Mersi mult!
Am jucat Call of Duty 1/2, Battlefield 1942 si au mers.
Poate imi mai recomanzi cateva, pentru ca vad ca le stii.
Mersi!

| Anonymous744 a răspuns (pentru Gabygheghi2001):

Mai poti incerca Far Cry 1/2, Brothers In Arms Hells Highaway, Rainbow Six Vegas 2 --> shootere si la categoria horror mai poti juca : Penumbra, Alins Vs Predators, Half Life 1/2, Fatal Frame 2 big grin Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul cred ca ar fi momentul sa iti inlocuiesti laptop-ul vechi de 10 aniwinking

| Gabygheghi2001 explică (pentru anonim_4396):

Omule, sincer ai si tu dreptate, doar mai am un laptop oleaca mai bun, dar ideea este ca ti-am cerut cateva joculete.