| AndreeaShiAtat56666522222222 a întrebat:

Va rog mult cum pot sa ma inregistrez pe Feral heart da ca imi zice si va cer asta la cei care stiti bine jocul.Imi zice Registration Closed, Try Later
ce pot sa fac dau poza la raspunsurile bune daca stiti alt site in afara de asta www.feralheart.com/login va rog spuneti-mil ammare nevoie

1 răspuns:
| AmbraCornea a răspuns:

Iti spune asa fiindca redlinies(creatorul jocului) a hotarat sa mai intrerupa inregistratul fiindca jocul mergea greu fiindca erau multi jucatori. Trebuie sa fi pe faza cand nu mai apare Registration Closed, Try Later.