| tavy7405 a întrebat:

Va rog mult sa imi dati si mie un cont de metin2 ro. Nu am pretentii de server dar daca s-ar putea pe Virgo! Va rog, cine nu mai joaca imi trebuie neaparat. Funda la primul cont care merge.

3 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Nimeni nu îți dă gratis copile.

| Moon4Lord a răspuns:

Lasate de metin e o prostie faci greu LVL foarte naspa...joacate Dragon Nest, faci usor LVL si e max pana la 60, super actiune PVP dn.cherrycredits.com

| anonim346575 a răspuns:

De ce sa ceri un cont cand iti poti face singur unul si sti ca nu til ia nimeni asa daca iti da cineva un cont u joci pe el si til ia ala care ti la dat til ia inapoi de ex peste 4 luni