| CatalinPTM a întrebat:

Salut, va rog sa citi-ti tot, a fost ieri noapte un film pe antena 1.Deci, era un sat Dallas si un barbat pe nume Drayke se ocupa cu droguri si arme acest barbat era si primar.El se batea intr-o cusca ( ring) inconjurata cu sarma pe care daca o atingeai te curenta. Politia nu putea sa faca nimic.In acel oras mic a venit un barbat si s-a cazat la un hotel din oras, acel barbat era un fost politist si in urma cu cat-va ani niste oameni cu masca de jokeri i-au omorat familia ( sotia si fiica) iar angajata de la hotez l-a intrebat cum il cheama dar el nu zis numele adevarat si a zis Varett si inca ceva dar am uitat.Gasca de motociclisti a lui Drayke ( primarul) voia sa-l omoare pentru ca a aflat ca sta la hotel si Varett ( fostul politist care a venit in oras) ii omora pe rand pe fiecare.Angajata de la hotel l-a invitat la cina etc. sper ca a-ti prins ideea
Vreau sa stiu cum se numeste filmul.Sau numele real al actorului care s-a cazat la hotel (Varett) pentru ca e mai cunoscut.O scurta descriere.
E masiv, tacut, in film era fost politist, si e chel in cap.
Sau daca nu stiti cum se numeste filmul. Dati-mi un link daca se poate sa vad emisiunile trecute la antena 1 ( acum 2-3 zile ) daca se poate.
Ofer FUNDA! happy big grin...

Răspuns Câştigător
| Celeana a răspuns:

E asta: http://www.cinemagia.ro/filme/recoil-575611/? Daca e, ma bucur ca te-am ajutat!