| TakeItSlowXD a întrebat:

De cativa ani am observat ca nu mai este canalul Animax (cel dupa de dupa Minimax). Ma rog... Am fost acum cateva luni plecata din oras cu parintii mei si ne-am cazat la un hotel, iar acolo dupa Minimax incepea Animax. Are legatura cu locatia sau cu antena? Sau care e cauza?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Nu, si la mine este la fel.

| Zoey112 a răspuns:

Pai probabil ai cablu de la RDS si nu mai merge animax pentru ca l-au scos din grila de programe pentru ca contractul lor a expirat.
iti sugerez sa te muti pe orice altceva in afara de RDS

| Kampion a răspuns:

Decand mi-am pus net, merge animaxu, iti recomand sa te muti depe RDS, digi, intr-o comunitate care are si televiziune, si internet.

| Kampion a răspuns:

E din cauza ca numai are contract dela animax, doar focus sat, dolce sau UPC au.

| teodora200004 a răspuns:

Eu am cablu, si dupa Minimax e Animax intotdeauna happy Nu cred ca e locatia de vina thinking

| LittleKidu a răspuns:

E din cauza ca RDS nu mai are contract cu Animax.

| BlackBubbleGum a răspuns:

Problema e ca nu pe toate "firmele" astea de televiziune merge...De exemplu eu am RCS/RDS si nu merge, dar bunica are Dolce si merge straight face

| tudy2zero12 a răspuns:

Cel mai probabil furnizorii de servicii sunt "de vina"! la mine inca dupa Minimax merge Animax. P.S. am Dolce!