| FoStZ1S a întrebat:

Salut, va rog sa imi dati cat ami multe servere de "couter - strike"
MOD ZOMBIE si sa fie cu levele Dar sa nu fie CSO! va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| ionutmit a răspuns:

Connect zm.cs16.ro e super smecher ai ammo o gramada ai jet+agheu, ii faci ft rapid. dar incearca modul deathrun e mult mai smecher ca cu zm uote si un sv bhop.ecila.ro o sa fie cam greu prima data. fundita?

| FoStZ1S explică (pentru ionutmit):

Eu joc de 2 ani dr bhop si kz si apropo daca ai mess add rzv.al3x@yahoo.com

2 răspunsuri:
| FoStZ1S explică:

Ionut daca ai mess add rzv.al3x