| BoBy14 a întrebat:

Salut Va Rog Sa Imi Spuneti Ceva Server De SanAndreas big grin multumesc dau funda big grin love struck

1 răspuns:
| St3fan3l a răspuns:

Samp.cvl.ro serverul este mod godfather. Staff-ul este prietenos si capabil. Nu pot sa-ti spun mai multe deoarece scriu de pe telefon. Intra pe sv si te vei convinge. La lvl 3 primesti masina personala iar la lvl 5 o arma personala infinita disponibila la respawn. In general sunten cam 90/150 iar in week-end chiar si 110/150. De asemenea avem multe factiuni si multe altele. Deci te asteptam pe samp.cvl.ro! Poti vizita si forumul www.cvl.ro/forum/