| Girbita_Sami_1999 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, am o problema la pc canf incerc sa intru in jocuri cumparate sau nu imi zice asta the code execution cannot procced because MSVCP100.dll was not found. Reinstalling the program may fix this problem.
Va rog sa ma ajutati, am refacut si windosul si tot asa face, am reinstalat jocul si degeaba. Mi-au zis si altii sa descarc nu stiu ce fiser, am descarcat si degeaba, am bagat in folderul jocului am reinstalat acel joc si degeaba.
Multumesc!

1 răspuns:
| Al3x998 a răspuns:

Baga fiecare fisier.dll cerut in folderul principal al jocului, gasesti pe www.dll-files.com.