| AlexTd77 a întrebat:

Vand Consola Wii +4 jocuri, 2 joy stickuri +2 nunchakuri pret 500 lei negociabil, sau dau la schimb pe un Play Station3 sau Xbox 360 NEMODATE. Predare personala in Bucuresti sau Posta Romana. Add la id de mess aleks_me sau e-mail la aleks_me@yahoo.com

2 răspunsuri:
| JunNnkie a răspuns:

Ce jocuri ai? A jocuri care se joaca cu maneta sau d-alea gen kinect?

| AlexTd77 explică (pentru JunNnkie):

Cu maneta si gen kinect. Am star wars unleashed 2, call of duty mw3, ghost reacon si wii sports wii resorts. Pt detalii add pe mess la aleks_me sau pe facebook Alex Tudor, am o poza cu mine cu o placa rupta.