| Radu_8119 a întrebat:

Vand server metin2 gata facut.
Serverul contine:
-npc la care poti schimba rasa(ninja, warr, saman, etc)
-toate shop-urile sunt modificate(contin si arme noi)
-sunt implementate armele noi
-lv maxim pe server este 127
-este implementat:king2, king4 si posedatele
-la invatatori gasiti frizuri si carti skill
-sunt implementate noile animale de calarit:leu, mistret, tigru, lup
-itemshop

Serverul este facut in totalitate de mine!

Plata se face prin euro pe tel, retea ORANGE sau daca v-a aflati in Viseu de Sus Maramures, plata se poate face si cu bani.
Pretul este negocialbil.
Pentru mai multe detalii add id:sub_duble@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Radu_8119 explică:

Atentie:plata nu se mai poate face prin euro pe tel, aceasta se va face prin transfer bancar

| gusterugamer a răspuns:

Fac server de Metin2 si Counter-Strike 1.6 la comanda preturile sunt negociabile mai multe detalii gusterugamer@gmail.com