| vlad89c a întrebat:

Salut, vreau hackuri pentru AQW, (Adventure Quest World), dar sa NU fie de genul: Aqw bot, sau darkmystic, sau aqwxiii, ca le am, vreau un hack care da gold sau ac+ linkul.

5 răspunsuri:
| K3nnT23 a răspuns:

Raspunsul meu este acesta:
Multi prosti joaca cu hack dar mai bine tu sa no faci ca de geaba tot aia e si nu te lua dupa prosti aia care zic ca hack e bun ca au un intelect cam mic si nu prea ai vrea si tu deci mai bine donezi :X cel mai bine laughing si dac nai bani lucreaza la un vecin big grin

| K3nnT23 a răspuns:

Nu juca cu hackkk eu iti zic de acum.
Daca te prinde GM iti da ban mie mi s-a intamplat deci mai bine e sa donezi cum a fac pretenul meu a donat si acum are o gramada de itm OMFG.

| Florin_Vaida_1975 a răspuns:

Ex multe hackuri de download poti gasi pe u2be dar multe nu merg dar stiu hack de trainer de reputatie si gold lebot 4.1

| IAndra a răspuns (pentru Florin_Vaida_1975):

Dar unde pun codu te rog spune-mi rapid

| Florin_Vaida_1975 a răspuns:

Pe f2 ai shopuri cu coduri cele mai multe is de la 1-400