| Denis19999 a întrebat:

Salut, vreau niste jocuri shooter pentru urmatoarea configuratie:
Procesor Dual Core 4000+ 2, 10GHz
512mb, nVIDIA GeForce 8500 GT placa video
1 GB Ram.

Accept orice jocuri shooter (aventura,actiune, horror). Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Salut,
Din pacate, nu prea ai o varietate prea larga de jocuri pe care ai putea sa le joci cu acel sistem, dar iti pot recomanda cateva jocuri, cum ar fi Counter Strike 1, 6; Counter Strike: Source, Battlefield 1; Battlefield 2; Battlefield Special Forces; Call Of Duty 1, 2, 3 poate si 4; Team Fortress 2; Tom Clancy's: Splinter Cell; Sniper: Ghost Warrior 1, 2
Sper sa-ti ajunga atatea momentan, ca mai multe nu-mi vin in minte acum.

| Denis19999 explică (pentru Gh3oK1ll3r):

Pe astea le am in pc, daca imi mai zici cateva nestiute de mine (2-3) dar sa fie faine, funda.

| Gh3oK1ll3r a răspuns (pentru Denis19999):

CrossFire, FaryCry 1, Dead Space 1, Mass Effect 1. Nu prea mai stiu jocuri faine pentru. PC-uri mai slabute.

| Denis19999 explică (pentru Gh3oK1ll3r):

Am si Far Cry 2, dar imi plac dead space, mass effect.

4 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Incearca Project IGI, Vietnam...si CS. Ruleaza programul asta :http://systemrequirementslab.com/cyri
pentru alte jocurii shooter.