| Takeen a întrebat:

Salut,vreau niste link cu coduri bune si functionale pentru cs 1.6 cel care imi da coduri functionale primeste funda vreau si instructiunile daca se poate mersiwinking

5 răspunsuri:
| Jynque a răspuns:

ACTIUNI:Toate Codurile: AIM, speed, wall, norecoil, anti-flash, fumInstructiuni:1) Deschideți BaDBoY. exe2) Apăsați butonul Hack de încărcare3) Porniți Counter Strike si sa adere la un server de4) Apasati "end" buton pentru a începe trișeze5) Apasati "insert" buton pentru a configura ieftin. Dacă nu știți cum să se miște în meniul care apare defilați cu mouse-ul, scroll pentru a obține în jos și în sus în meniu. Pentru a ajunge la un meniu sub-, apăsați butonul din stânga mouse-ului, iar dacă vrei să mergi cu un pas înapoi ce apăsați butonul din dreapta al mouse-ului. La fel de simplu ca asta.6) Apasati începe-o în meniu pentru a activa hack

http://fisierulmeu.ro/302X01LBOJ3N/cs-BaDBoY-zip.html

| FreeStile0101 a răspuns:

Salut uite aici ultimul aimbot pentru CS : http://www.mediafire.com/download/yo8vwh78eedm23l/aimbot.rar

| Marian_Robert_1988 a răspuns:

Auziti codul bad boy cand load ce fac dupa aia intru in canter si ce fac