| AllanClare a întrebat:

Vreau recomandari de jocuri folositoare precum conducerea unui avion, masini, constructii, aflare de noi informatii.

1 răspuns:
| UnNumeScurt a răspuns:

Te-ai putea juca orice Gta, in el poti conduce cam tot. Masini, tiruri, motoare, avioane... Sau poti lua NFS, Minecraft pentru constructii, sau SanAndreas daca vrei sa joci si online cu masini si sa construiesti si astea. Pentru ati arata creativitatea, joaca minecraft. Ca sa inveti sa conduci, joaca orice joc din grupa 'Gta'