| Matteo1234 a întrebat:

Salut, vreau sa adresez o intrebare gamerilor, am o placa video NVIDIA Gt 730, intrebarea este, de fiecare data cand vreau sa instalez un joc ma uit mai intai la cerintele de sistem, spre exemplu, mi-am luat battlefield 3 si am vazut pe site ca, cu procesorul, placa video si RAMI pot tine jocul pe medium-high, dar cand intru in joc, am un lag infernal, las totul pe low si tot am undeva la 40 fps, stiu ca e din cauza placii video, pot sa modific ceva la ea sa mearga mai bine? sau ce trebuie sa fac, plz, funda!

Răspuns Câştigător
| DavidoffUser a răspuns:

Nu stiu unde ai intrat tu, pe ce site, sa-ti zica ca bf 3 iti merge pe high cu gt 730 care e foarte slaba.
https://www.techporn.ph/asus-geforce-gt-730-silent-graphics-card-review/
N-ai ce sa-i faci, cumpara alta, ia-ti rx 460 4gb

| Matteo1234 explică (pentru DavidoffUser):

Aha, ok, mersi de ajutor, o sa imi iau alta cat de curand!

1 răspuns: