| Adryan17 a întrebat:

Vreau sa arat unui prieten un server de metin, unde sa poata sa faca orice. Nu vreau sa bag mult timp in joc asa ca vreau un server pvm easy unde poti sa bati dragonu/vrajitoare/azrael fara prea multa munca. Daca stie cineva un server de acest gen, sa-l lasa aici, dau funda. Multumesc/.

Răspuns Câştigător
| choowdix3 a răspuns:

Heii! Păi depinde cât de priceput este la metin, sau cât de uşor vrea să fie. Eu am jucat multe metine, de exemplu : Metin 2 Earth, este destul de greu şi nu cred că se potriveşte la ceea ce vrei tu. Eu îţi sugerez să încerci Metin2 Sony, este destul de uşor, creşti uşor, baţi uşor Dragonul, bine că dacă eşti un *pămpălău* care nu şti să facă mici lucruri pe acolo, să bonuseze nişte itm bine sau chestii din astea, nu o să reuşeşti! Acesta este sfatul meu! Dacă ai întrebări, uite id-ul meu de mess : choowdix3@yahoo.com, contactează-mî şi poate îţi mai spun câteva!

| Adryan17 explică (pentru choowdix3):

Eu stiu sa joc foarte bine, el nu stie deloc. doar ca eu nu am foarte mult timp sa joc si de asta vreau un server unde itemele si bonusurile sa mearga foarte repede. el vrea si el sa vada cum e sa bati dragonul etc si sa prinda putina experienta. de iteme si bonusuri ma ocup eu, doar sa le pot face repede. am sa incerc metin2sony sa vad cum e. daca mai stii vreun server posteaza-l. si multumesc.

2 răspunsuri:
| Adryan17 explică:

Am uitat sa zic ca as dori ca serverul sa fie cat mai apropiat de oficial (iteme-locatia dragonului-etc)