| S1mplu a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar acest pc unde sa ruleze fara lag urmatoarele, photoshop cc, gta iv, tera, aion si alte programe de editat gen Sony vegas pro. Se merta banii?

http://www.flanco.ro/......e-dos.html

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Este foarte slab, nici photoshopu nu va rula bine, dapai gta 4 care face figuri pana si pe cele mai bune pc-uri. Daca vrei programe de editare si jocuri mai noi, ia-ti minim asa ceva
http://www.mediadot.ro/wishlist/54856/
Te asigur ca gta 4 va merge pe high pe rezolutie decenta fara probleme, iar programele de editare nu iti vor da mari batai de cap daca nu le suprasoliciti[in cazul asta iti trebuie in quad core si 8gb ram]

| RareşTPUro a răspuns:

Din cauza procesorului nu se merita. Daca ai putea tu sa iti iei un alt procesor separat de cel care vine cu unitatea.

| JustinDaniel a răspuns:

Da, e bun happy E super bun Rami sunt pe 1333 mhz care este bun si placa video e de 2gb e belea de bun procesorul e foarte bun! recomand plus e si ieftin 1.649.90 ron

| LegendGood a răspuns:

Nu prea se merita.