| R3dEyE a întrebat:

Vreau sa cumpar bitcoins pentru cont vip pe site-ul ala fain de jocuri. Nu stiu cum sa fac. Nu am card si nici zebrapay in oras. Need help. Dau o invitatie celui care ma ajuta

2 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Tot ai avea nevoie de un card. Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu cineva care are un card si sa va intelegeti sa-i platesti tu cash si el sa-ti cumpere de ce ai nevoie.

| R3dEyE explică (pentru rater1994):

Am vazut ceva pe net ca poti si cu transfer bancar. Totusi pe ce site as putea sa cumpar bitcoins ca mai apoi sa-i dau mai departe?