| Skett a întrebat:

Salut,

Vreau sa cumpar un Alienware m17 de unde il pot configura asa cum vreau eu si sa mi l aduca in Romania?

4 răspunsuri:
| TheNewSanta a răspuns:

Salut nu vreau sa fiu nesimtit sau ceva dar chiar vrei neaparat Alienware?:D poti sa te duci pe eMAG sau alte situri de genu si poti sa iti configurezi un pc cum vrei tu si dai si mai putini bani decat sa iti iei cv pe care scrie Alienware si sa da-i o gramada de bani doar pentru marca acum nu stiu... daca vrei sa iti iei Alienware neaparat ia-ti
Du-te aici: http://www.dell.com/us/p/alienware-M17x-r4/pd.aspx da-i customize/buy. faci cum vrei tu si da-i comada si vide frumos cu avionu sau cv :D

| Skett explică (pentru TheNewSanta):

Ma tu gandesti inainte sa raspunzi? Adica nu vreau sa fiu nesimtit da ia da-i tu customize si cand trebuie sa platesti sa vezi ca romanica nu e trecuta la topice. Nu vreau neaparat un Alienware, vrau un laptop de gaming

| TheNewSanta a răspuns (pentru Skett):

Ok frate scuze nu am fost atent... uita-te pe eMAG gasesti acolo cam tot ce vrei
salut si bafta

| Skett explică (pentru TheNewSanta):

Fara bai. Daca mi ai putea spune ce e ala turbo boost si cu ce imi afecteaza pc ul mi ar fi f de ajutoe mss