| Rareshsh a întrebat:

Vreau sa cumpar un joc si caut de circa 2 luni... Asa ca intreb si aici. De unde pot sa cumpar ( online ) Fight Night Round 4 nou?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Mdah... am cautat circa 2 secunde. http://www.ebay.com/......1486128041

Era si greu a naibii de gasit...

| Rareshsh explică (pentru KodrutZ):

Site-uri romanesti ca platesc transportu de 10 ori cat jocu tongue

| KodrutZ a răspuns (pentru Rareshsh):

Vorbesti ca sa te afli in treaba. Am comandat jocuri din afara si am platit cam 5 dolari transportul de obicei. La pachete mai mari de cite un kil cu all-in-one, treasure chest, limited edition samd am platit vreo 20 de dolari transportul din SUA, prioritar. Asta in conditiile in care cu tot cu transport dadeam vreo 150 RON la cursul zilei, iar la noi nu il gaseai sub 350.

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

Fix la asta la care ti-am dat link, din Germania, transportul pina in Romania e EUR 4.00 (approx. US $5.45) Deutsche Post Brief. Deci mai putin de 20 RON.

| Rareshsh explică (pentru KodrutZ):

Iti dau funda dar te rog daca poti sa imi zici si un site romanesc de unde sa il iau... asta caut

| KodrutZ a răspuns (pentru Rareshsh):

Iei de pe ebay, il primesti prin posta, nu platesti nimic in plus fata de pret + transport cum ziceam... ce mai vrei? La noi poate doar pe okazii sau forumuri, daca ai MARE noroc. Daca nu, slabe sanse sa il gasesti la un pret decent.

| Rareshsh explică (pentru KodrutZ):

Aham... **** atunci topspin 3?

| KodrutZ a răspuns (pentru Rareshsh):

Pai cauta-l. Nu e pe ebay?