| Alex10Rujan a întrebat:

Salut vreau sa downloadez un joc de fotbal si am auzit de fifa si pes

Imi putei spune care e mai tare Fifa 2012 sau Pes 2012? argumentati

Ps:

Răspuns Câştigător
| alExX_9453 a răspuns:

FIFA - Tricks. + gameplay extraordinar dar grafica lasa de dorit + are o gramada de scheme ce face jocul foartee interesant dar si in acelasi timp greu.
PES 2012-grafica uimitoare. nu are cine stie ce trucuri ..nu are un game play extraordinar.Dar e frumos daca vrei sa simti un fotbal clasic.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat