| AndreYutzUU a întrebat:

Vreau sa fac si eu un server de metin2 prin hamachi.
Intru in fisierul cu extensia VMC si cand sa imi apara consola imi da o eroare: The virtual machine could not be started because there was not enough memory avalabile on the host.
Am 1GB liber.
Si am 502 rami.
Ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| AndreYutzUU explică:

De fapt acum am 10 GB liberi si tot nu functioneaza...crying((((((

| AndreYutzUU explică:

Nu cred, un prieten tot 512 avea si a mers...crying((

| Pho3nics a răspuns:

Nu poti deoarece serverul este prea mare pentru memoria care i-ai acordat-o ( Ram) Daca i-ai pus 512 nu o sa iti porneasca...Solutia: Mai adauga niste rami la pc