| MihaiCm a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar o placa video dar nu stiu daca se potriveste la pc meu, placa nVIDIA geforge 6150SE nForce 430 integrat RAMDAC, processor sempron 140 processor 2. 72Hhz,
am DDr2, 32bit, Acestea sunt componente de la pc meu.

http://www.emag.ro/......EVVBKBBBM/

O iau mai mult pentru gaming

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

O cumperi degeaba ce jocuri crezi tu ca ai putea rula pe flasneta aia de placa video? Si nici macar nu ai spus ce placa de baza ai, poate sa fie una fara slot PCI-E si sa nu-ti mearga.

| Gabriel14vl a răspuns:

Salut, eu iti recomand sa nu o iei, pentru ca e o placa video slabuta si nici celelalte componente ale pc-ului tau nu sunt mai performante, mai bine strange cativa banuti si cumpara ceva de calitate. Nu-ti irosi banii. O zi faina!

| MihaiCm explică:

Placa de baza : N61PC-M2S

imi puteti recomanda o placa video va rog?