| Ionut_Alin_1998 a întrebat:

Am placa de baza DDR2 si vreau sa stiu daca pot pune o placa video 1gb memorie DDR3.

Aici este placa video care vreau sa o iau!
= http://www.emag.ro/......DYJ94BBBM/

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Normal ca poti! Ce treaba are DDR-ul de pe placa de baza cu placa video?

| Jipa95 a răspuns:

De ce te arunci sa cumperi petarda aia numita gt 210 si nu mai strangi din dini si mai pui 150 lei pentru asta? : http://www.pcgarage.ro/......-bit-bulk/
Este o placa video mult peste gt 210.
Si da, este compatibila cu placa ta de baza. Cum a spus si colegul Kosti ddr placii de baza nu are treaba cu memoria ram a placii video.

| EnvyU a răspuns:

Ce pretentii ai de la placa asta? Sper ca nu vrei sa te joci. E ok pentru cs sau fifa.

| Ionut_Alin_1998 explică:

Dau Funda!

| Ionut_Alin_1998 explică:

Cu placa video care v-am aratat-o ma pot juca CS:GO?

| CPAElites a răspuns (pentru Ionut_Alin_1998):

Nu mane. Jipa95 ti-a recomandat o placa video foarte okwinking Cu aia sigur poti rula cs:go