| ZzOpO99 a întrebat:

E buna aceasta placa video http://www.emag.ro/......EPPYKBBBM/

Răspuns Câştigător
| MisterSprinkle a răspuns:

Gizas,pe toti va aud ca nu e buna. Poate ca omul doreste sa joace ceva minim(FarCry 3 la low quality sau GTA IV), orice placa video, pana nu e pusa intr-o configuratie, nu iti dai seama de cat de buna e.Prietene nu stiu ce sa spun despre placa aia video dar eu am un GT630(la fel ca aia)numai ca de 2gb, intr-adevar, este mai scumpa, dar pe un AMD Phenom x4 de 2, 4 (cred) 6gb ram Corsair, ruleaza cu usurinta GTA V.Acum e decizia ta, bafta!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu e recomandata mai ales daca vrei jocuri. E cel mult o placa video pentru multimedia. oricum, la banii aia nu ai alte variante.

| DeyCj a răspuns:

Depinde pentru ce.Pentru gaming nu prea, dar pentru restul e ok.Succes