| Avaa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar The Elder Scrolls V: Skyrim, dar am o mica dilema si nu stiu ce sa fac. Sa cumpar din magazin Skyrim legendary edition cu 100 lei sau sa il cumpar de la un prieten de incredere digital(un key pe steam)cu 50 lei editia normala? Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| MirceaX a răspuns:

Mai bine cumperi direct din magazin. Vezi aici: http://jocurisms.net/the-elder-scrolls-v-skyrim
E si mai ieftin de cat ziceai tu.

| Avaa explică (pentru MirceaX):

100 lei LEGENDARY EDITION! In alte locuri Skyrim normal ( cel care mi l-ai aratat) e cu 70 lei.