| unu111cool a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop zilele astea, dar am buget doar 1300lei(13 milioane),ce laptop imi recomandati? Ce are pe el,ce firma e, de unde il pot lua sau ce oferte stiti in perioada asta.Bineinteles ca nu poate sa fie foarte bun la suma asta. Ajutati-ma FUNDA!

1 răspuns:
| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Iti recomand LenovoPC Experimental. Are tastatura accu-type si procesor Intel i5. Are 800 giga la diskul D si placa video NVIDA Geforce. Costa in jur de 1900 (19 milioane)