| goldenbullet a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un PS3 si nu stiu de ce cabluri am nevoie pentru a-l conecta la plasma. Din cate am inteles de pe net‚ el nu vine dotat cu toate clablurile necesare si nu stiu de care trebuie sa imi cumpar. Dau funda daca ma puteti ajuta.

2 răspunsuri:
| Emper a răspuns:

Pai cel mai simplu mod de a face rost de ele e sa ceri la un magazin de electronice ex: Media Galaxy, Altex, Domo etc...

| Mija_Costantin_1993 a răspuns:

Imposibil, toate PSP-urile au un fel de unitate unde se baga sidiu, jocul. Acolo psp-ul are un cablu sau mai multe unde se baga in el, iar unitatea are un cablu special pentru monitoare, plasme, televizoare etc. Sper ca te-am ajutat, cablurile acelea de zice superbogdan2 sunt ori de schimbat ori de rezerva asa ca nu te obosi ia-ti un psp si distreaza-te