| TheUnluckyClaudiu a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un PS4, dar mai imi trebuiesc vreo 2 luni sa strang banii. Vreau sa stiu daca sa merita sa il iau nou sau la mana a 2-a, ma risc daca il iau de pe olx sau alte siteuri? Si ma gandeam ca PS4 e aparut de ceva timp si daca apare PS5 sa nu imi para rau ca mi-am cumparat PS4. Ajutor va rog

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Daca il cumperi folosit atunci sa poti merge personal a vezi ca functioneaza altfel sansele sunt mari ca sa iei teapa! Daca nu poti sa mergi sa vezi atunci mai bine cumpara unul nou! Apoi chiar daca ar aparea ps5 tot vor mai fi bune si ps4 inca multi ani asa ca nu trebuie sa-ti faci griji! Sunt foarte multi care inca folosesc ps2, ce zici de asta? Deci il poti lua linistit happy