| Rellix a întrebat:

Vreau sa imi iau un router mai mare cu mai multe antene sa ajunga in toata casa. Probabil ca imi vor mari viteza la vreo 300mbps astia de la digi. Eu am un calculator cu placa de retea de 100mbps. Intrebarea mea este o sa mai am net la pc daca router-ul merge cu 300 iar pc-ul numai 100 prinde? Dau funda pls ajutor

Răspuns Câştigător
| Chrisss23 a răspuns:

Da o sa iti mai mearga netul, doar ca nu o sa prinda viteza de 300mb/s o sa ramana la 100mb/s