| Adolf_Ady_1993 a întrebat:

Vreau sa imi instalez windows 7 pe un laptop Toshiba Satellite C8700-119 si nu imi citeste cd-u si nici stick-ul. sunt facute bine windowsurile. Ce as putea face?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ceva este in neregula! Cu ce program ai facut stick-ul? Cum ai scris DVD-ul? Este scris in laptopul tau sau este facut de altcineva? Cum boot-ezi. Cu ce tasta?
Si. apropo. laptopul tau se numeste Toshiba Satellite C870D-119 nu Toshiba Satellite C8700-119.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows-ul nu cred ca are nimic.Incearca sa intri in bios si setezi de acolo boot cd. Sa boot-eze de pe cd, nu din hard.Succes.

| Robotin_Peter_1985 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut, tot aceeasi probleme am si eu. am setat pe dvd, dar nu merge, am incercat din stick, dar nu merge... toate sunt ok, am incercat pe un alt laptop, si din prima. dar pe Toshiba nu... ce pot sa fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://radiointim.wordpress.com/2013/06/29/ce-sa-fac-nu-pot-boota-de-pe-cd/
Salut,e mai mult de scris asa ca ti-am dat un link.Citeste cu atentie si fa intocmai cum spune acolo.