| aNNtoNyO a întrebat:

Vreau sa imi instalez windows xp sp3 si ce driver imi trebuie sa imi scot sa imi mearga netu sau imi instaleaza el automat Funda?

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

La xp foarte rar sa iti instaleze driver-ul de net!
Descarca realtek Lan Driver! -asta e pentru net cu cablu si nu mobil...
Bafta!

| aNNtoNyO explică (pentru lpavel):

Ala merge pentru net cu modem nu?

| aNNtoNyO explică (pentru lpavel):

Daca vr te las sa intri la mine in pc sa vezi care trebuie

| lpavel a răspuns (pentru aNNtoNyO):

NU! E pentru net cu cablu! dar s-ar putea sa mearga si pe modem nu sunt sigur...

| lpavel a răspuns (pentru aNNtoNyO):

Ai Team Viewer?

| aNNtoNyO explică (pentru lpavel):

Da ia id meu:antonio_a4

| lpavel a răspuns (pentru aNNtoNyO):

Vezi ca te-am inclus in mess! Eu sunt xman...

| MytzaMytz a răspuns:

Depinde de ce placi ai la calculator, trebuie sa ai driverele de la calculator, oricum, internet Explorer se instaleaza automat daca la asta de referi.