| Starboy_Ovidiu_1992 a întrebat:

Salut vreau sa joc medal of honor pe laptop HP cu urmatoarele procesor i5 2.3 quad-core 6200, ram 8GB. placa video de la Intel 4 Gb hdd sata. Vrea sa stiu daca merge jocul in parametri nomali. Am incercat sniper elite v2 si imi merge in 20 fps multumesc

Răspuns Câştigător
| vararualin a răspuns:

Iti merge fara nicio problema. l.am jucat eu pe un laptop mai slab ca al tau. si merg f bine la setari medii.

1 răspuns:
| AnonimCuDiploma a răspuns:

Salut!
Jocul îţi va merge destul de bine.
Uite specificaţiile recomandate pentru acest joc:
cpu: QuadCore 2.0 GHz
ram: 2 GB
os: Windows Vista (SP2), Windows 7
Video Card: 512MB of VRAM and one of the following chipsets: NVIDIA GeForce GTX 260; ATI Radeon 4870.