| richter a întrebat:

Salut,vreau sa joc minecraft si nu pot intra nici in menu, jocul este downloadat de pe minecraft-romania.comsi nu are virusi cand intru in joc imi apare un ecran negru apoi ecranul se albeste si scrie"Bad video card drivers.Was unable to start because it failed to find an accelerated open gl mode.Si imi mai apare o fereastra cu java"Java platform SE binary nu mai functioneaza".Ce trebuie sa fac ca sa pot juca?

2 răspunsuri:
| Razor4free a răspuns:

Cred ca iti trebuie un computer mai performant.

| richter explică (pentru Razor4free):

Imi merge lol, call of duty 3, assassin's creed...da asta nu stiu de ce nu merge.