| Anakarateka a întrebat:

Vreau sa joc un joc online.As vrea sa imi spuneti cateva jocuri online care merita, dar sa nu fie cu strategie.As vrea sa fie gen aventura.(Am jucat Perfect World, Tales Runner si mi-au placut) FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Haskyy a răspuns:

World of Warcraft mists of pandaria http://us.battle.net/wow/en/ e Free!
-Rift
-Aika Online.
-Aion
-C9

o Funda?

3 răspunsuri:
| danutyqwe a răspuns:

Perfect World, frumusel happy scrie pe google "freakz wow" un server de world of warcraft inca in cataclysm 100% romanasi big grin distractie la greu. Ai acces la tot fara sa platesti ceva in pluswinking te astept

| Irinami21 a răspuns:

Zoomumba? eu joc laughing mdaa ciudat stiu :p Sims pe Facebook happy Sau mai multe jocuri interesante pe Kizi, Y8 sau hmm... Clopotel?

| djt3bi a răspuns:

World Of Warcraft Beez Pe server Vanila joki cu bresla mea romani toti