| angello9999 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati sa ma joc metin2 prin hamachi.Am instalat Hamachi2 si m-am incurcat la faza cu mc.Sa Ma ajute cineva va implor

1 răspuns:
| Cristy990 a răspuns:

Depinde ce vrei sa zici.Pentru un server prin mc iti trebuie si un client(cauta pe net clientul lui xXHectoreXx) acolo o sa ai un fisier, notepad(carnetel) numit mc.Intri in acel fisier si stergi tot ce scrie acolo si pui adresa mc a serverullui respectiv. Sper ca ti-am fost de ajutor