| Rus_Adrian_2000 a întrebat:

Salut, vreau sa ma apuc de metin2ro ala de pe steam, am vreo sansa sa realizez ceva pe acel server? (Nu prea am experienta in metin2 )
Daca da, imi puteti da niste sfaturi? big grin

3 răspunsuri:
| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns:

Https://youtu.be/podUIDh37_E
http://metin2anaconda.ro
Lucram la un nou HP si un nou loading
Lv 99, clasic, hard
Evoluti batalie-triton
Otel-pose
Costume si freze la drop boss si metin(vor urma sa le punem)
server de durata si serios, nu facem favorisme sau alte magarii
La primul login intra cu autopatcherul

| GabriielCatalin a răspuns:

Daca vrei sa te apuci de acel server trebuie sa stii foarte bine engleza deoarece metinul de pe steam e international, eu iti spun sa te apuci de metin 2 ro cel din Romania adica cel obisnuit. Daca vrei sa realizezi ceva iti dau eu niste sfaturi : 1) La lvl mic ca sa faci bani rapid bati metine de 5 10 15 sa faci upp-uri pe care le vinzi la un pret destul de bun ei tu ramai la level 15 pana ti-ai facut iteme bune. Cand ai ajuns la lvl 30 se schimba situatia poti face banii si din pescuit daca ai rabdare si nu te enervezi laughing sau din minerit dar mineritul e mult mai banos strnagi bani si iti iei un fms bunicel cat de cat, bine daca rezisti poti sa te duci sa bati metine de 45 si acolo mai faci bani frumosi, sper ca te-am ajutat. Bafta!

| Rus_Adrian_2000 explică (pentru GabriielCatalin):

Mersi, dar si pe steam pot juca pe server romanesti, eu mi-am ales Dragon, primul server de pe lista.