| Garbuz_Cristina_1998 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de vlog ce sfaturi imi puteti da?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa vii cu idei cat mai originale, sa incerci sa postezi cat mai des si regulat, sa vorbesti tare si clar, sa-ti stapanesti cat mai bine emotiile, sa inveti sa editezi videouri din ce in ce mai bine si sa ai o camera buna de filmat, sa se vada si auda clar.

| peperonies a răspuns:

Nu te apuca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te apuca de vlog.

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

asa ziceam si eu

| horansgang a răspuns:

Nu esti cam micuta? nu cred ca ti-ar urmari cineva vlogul

| aaasssssssss a răspuns (pentru horansgang):

E maricica fata, deja e buna de filme pentru adulti, acolo ara avea sanse mai mari.
Inca o data:
de la 6 pana la 18 ani faci vlog
de la 18 pana la 33 ani faci adult vlog xxx
Si devii milionara pana la 18 ani, si miliardara pana la 33 ani.

| aaasssssssss a răspuns:

Esti pre batrana pentru vlog, cel mai bine e sa te apuci de vlog pe la 6-7 ani, apoi pana la 15 ani devii milionara