| Nikolassss a întrebat:

Vreau sa ma joc wow pe blizzard si nu stiu de ce wow uri am nevoie ma poate ajuta cineva? (eu am inteles ca am nevoie doar de world of warcraft cataclysm, world of warcraft mists of pandaria ca sa ma pot juca pe blizz sau cum upgradez direct contul de wow?)Funda!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DeidaraXR1 a răspuns:

Pai ai nevoie de toate. Ideea e ca pentru a juca pe serverele blizzard trebuie sa platesti lunat :/

| Ovidiu_Enrico_1998 a răspuns:

Da trebuie sa ai cata, lichkingul si mist of pandaria dar toate trebuie sa fie originale adica cd-uri castigate de la magazin