| dark2012 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un server de metin si am internet de la romtelecom si am router, ip-u de la router este 192. XX.XX.XX dar IP-u de la net este 89.X.X.X dar e ip static si orice as face nu merge serveru de metin. Modelul de modem pe care il am este HUAWEI SmartAX MT882 daca stie cineva sa rezolve problema asta va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Edward92 a răspuns:

Incearca cu Hamachi happy

| dark2012 explică:

Nici cu hamachi nu merge pentru ca IP-u de la hamachi trebuie sa inceapa cu 5. XX.XX.XX dar la mine incepe cu 25.XX.XX.XX