| yoyoalecs a întrebat:

Am internet de la romtelecom..si nu stiu ce modem sa aleg.Intre Huawei Echolife hg510 si Huawei SmartAX MT882, care e mai bun si care da o viteza mai buna? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AgentulVIPPro a răspuns:

Buna yoyoalecs.parerea mea e ca al doilea modem este mai bun decat primul oferind o viteza de 4% mai mare decat primul. daca ar fi sa iti zic cel mai bun modem romtelecom ar fi clicknet.este cel mai nou modem de la romtelecom si merge foarte bine.iti zic asta pentru ca il am si eu.si cand dawnloadezi ceva merge repede. sper ca te-am ajutat.o zi frumoasa.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VladPetcu a răspuns:

Modem Huawei SmartAX ai trafic mai bunwinking

| lSummerl a răspuns:

Smart

| Vasy0105 a răspuns:

Cel mai bun e SmartAX MT882 funda?big grin

| AgentulVIPPro a răspuns:

Iti multumesc frumos pentru funda si ma bucur ca te-am ajutat.o zi frumoasa

| yoyoalecs explică (pentru AgentulVIPPro):

Cu placere.ms la fel

| Robery a răspuns (pentru yoyoalecs):

La avut un pr, si mergea rau

| Robery a răspuns:

Salut, am si eu de la romtelecom si are viteza mai mare Echolife hg510

| yoyoalecs explică (pentru Robery):

Dar l-ai avut si pe celalalt ca sa faci o comparatie?