| QweRty777 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi fac un server de SAMP. Serverul este facut, il pornesc dar doar eu pot intra pe el, adica daca dau ip-ul cuiva el nu poate sa intre. Am router

Răspuns Câştigător
| valentin4067 a răspuns:

Daca ai router asta este problema, tu trebuie sa scoti router-ul si sa bagi firul de internet direct in calculator fara sa il mai treci prin router si o sa iti mearga

| QweRty777 explică (pentru valentin4067):

Fara sa fac asta nu pot? adica daca fac cum ai zis tu raman fara whierless

4 răspunsuri:
| valentin4067 a răspuns:

Poti doar daca hostezi serverul ceea ce costa, te rog sa te uiti la intrebarea mea, poate stii raspunsulhttp://m.tpu.ro/......ng-convoy/

| QweRty777 explică (pentru valentin4067):

Dar daca bag firul de internet direct in PC si bag inca un fir in router?

| valentin4067 a răspuns:

Nu nu poti asa, ti-am spus doar prin prima cale merge