| Panfilii_Victor_2001 a întrebat:

Salut vreau sa-mi instalez gta 5 pe calculator cand se descarca toate failurile face parte si o mapa unde poti pune moduri sau nu-i / sau este instalat trainer -adica meniul jocului cu masini oameni -spavn se descarca automat cu joaca?
raspundeti va rog am nevoie

Răspuns Câştigător
| gamersamp12 a răspuns:

Intrbarea asta este imposibila, dar cand descarci jocul... e normal, nu este nici o mapa unde bagi moduri si nici un trainer pe astea le scoti tu dupa ce ai jocu de pe net.