| lucian69 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi spuneti si mie va rog daca merge GTA 4 pe acest PC ( http://postimg.org/image/yxte7r7yv/ ).

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Incercarea moarte n-are...

7 răspunsuri:
| anonymous00702 a răspuns:

Buna ziua!
Nu are cum sa-ti mearga gta 4 pe un Amd(daca ti-ai schimba procesorul cu un i3 ).
2. Ce placa video ai?

PA PA

| KodrutZ a răspuns (pentru anonymous00702):

Stii care e diferenta intre betie si prostie? Din betie te trezesti.
@lucian69: Probabil o sa mearga pe medium acceptabil. Depinde si ce placa video ai.

| lucian69 explică (pentru KodrutZ):

ATi radeon 3100 graphics
Asta e placa. o sa mearga?

| KodrutZ a răspuns (pentru lucian69):

Buba. Probabil pe low si in suturi. Ia-ti breh o placa normala. Maxim 120 RON iei o placa super ok pentru sistemul ala. HD 4770, par example.

| lucian69 explică (pentru KodrutZ):

Ok, dar pe placa asta viode nu o sa-mi mearga?

| KodrutZ a răspuns (pentru lucian69):

E integrata. Cel mai probabil ca nu, sau daca merge... numa' ca te joci nu se cheama.

| lucian69 explică (pentru KodrutZ):

Deci mai exact nu merge.

| KodrutZ a răspuns (pentru lucian69):

Incercarea moarte n-are...